• necmettin erbakan hocanın gizli silah projesi

  2.
  tayyip erdoğandır o silahın asıl adı. dosta güven verir.
  -2 ... solaref
 • cinden korkup gece ışığı açık bırakan insan

  51.
  çinden neden korkuyorsunuz kardeşim. hadi korktunuz neden ışığı açık bırakıyorsunuz?
  2 ... solaref
 • istanbul un hali

  4.
  uzmanların dediklerine göre bu sadece dağın en üst görünen kısmı. denizin altında koca bir dağ olduğunu söylemekteler. denizde ki azot oranının artması nedeni ile bu azot oranını temizlemek isteyen deniz dibinde ki ot benzeri organizmaların çok hızlı çoğalmasından dolayı kaynaklanmakta olan bu sorunun daha büyük sorunlar açacağını öngörüyorlar. örneğin denizin dibinde şuan görüş mesafesi yarım metre.

  marmara denizi musilaj yığını ile dolu. soğutma suyunu deniz suyundan alan gemiler ve fabrikaların büyük sorunlar yaşanması an meselesi.
  ... solaref
 • istanbul un hali

  1.
  chp döneminde olmuştur.
  1 -1 ... solaref
 • ülkedeki atatürkçülük

  1.
  alkol tüketimi, karı kız muhabbeti, zina ve açık seçik giyinmeyi savunan insanlardan ibaret. atatürk ilke ve inkilaplarının hangi aşamasında meşru bunlar? din düşmanlığını laiklik ile bastırmaya çalışan kitle çok tehlikeli. bu kitle de atatürkçülüğe sığınıyor.
  2 ... solaref
 • kafede oturan mal tipler

  2.
  nefes alan tiplerdir. bazıları ulan ne mal insanlar var paketi 20 lira olan çaya 5 lira veriyor der haklıdır tabi. maksat 5 liraya çay içmek değil, nefes almak arada.
  1 ... solaref
 • hayatının aşkını bulup olmayacağını bilmek

  1.
  trajikomik bir hayat yaşayacağınıza delalettir.
  ... solaref
 • sedat peker 9

  15.
  ''binali yıldırım iyi adam dedim, o uyuşturucu işinde değil dedim.''

  uyuşturucu işinde olmadığına emin olmak uyuşturucu işinde olmak değil midir?
  -1 ... solaref
 • sedat peker

  1495.
  diyor ki belediye işi verir, 1 milyon liralık fatura alır. elden 100 bin verir, 100 bin de taşerona verir, 800 bini kılçıksız cebe alır diyor. bugün 1 milyon liralık fatura alıyorsan, banka hesabından 1 milyon tl kişinin, şirketin hesabına çıkmanız gerek, devlet buraya bakıp tamam demez, o atılan 1 milyonu da takip eder. yani bu iş böyle değil. az bir muhasebe bilgisi yeterli bunu anlamaya.
  -1 ... solaref
 • sedat peker 9

  7.
  iddialar var lakin net değil. anlatıyor ama askıda kalıyor anlattıkları. söylüyor, herkes anlasın bekliyor. varsa yanlış olan birşey bunu isim isim ortaya atması gerek.
  nacizane anladığım şu ki sedat peker in ipi çekildi. sedat peker de gözden çıkardı lakin yine de belli bir üslupta, belli çizgileri geçmeden konuşuyor. bu da konuşturuluyor algısını doğuruyor. şu bile aklıma geldi. recep tayyip erdoğan yalnız bırakıldı. bu net. acaba diyorum. bu sn. cumhurbaşkanının bir kurgusu mu?
  1 -5 ... solaref
 • yeni şeyler getiriyorum